20.6 C
New York
September 29, 2020
DardaniaNews
Lajme Showbiz

Deputetja e Vetëvendosjes shfaq linjat trupore nga “Rana e Hedhun”

Fjolla Ujkani është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës.

Ajo është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”, shkruan Reporteri.net.

Ajo ka publikuar fotografi nga atje, ku tregon se qëndron mirë edhe me linjat trupore.

“Shkretëtira e Arabisë jo, po Rëra e hedhur”, ka shkruar ajo në Facebook.

Kujtojmë se Fjolla para se të bëhet deputete ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza.

 

Related posts

Vjosa Osmani shfaqet më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

dardanianews

Ky është gazetari i guximshëm që nuk iu frikësua truprojave të Thaçit

dardanianews

Ja deri në sa ora do të mund të punojnë furrat, barnatoret dhe marketet

dardanianews

Leave a Comment