3 C
New York
December 2, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Adelina Ismaili paralajmëron diqka të re

Erdhi… Diçka e re, diçka ndryshe, e bukur dhe e madhe… Ishte nder dhe kënaqësi e madhe për mua. Na priftë e mbara @kanal10.live @val.krasniqi @ramafidan @arben_ahmetii
ndër të tjera shkruan ajo në llogarine e saj në FaceBook.

 

Related posts

Shfaqet ‘hot’ nga plazhi ish e dashura e RobertitL

dardanianews

Deputetja e Vetëvendosjes shfaq linjat trupore nga “Rana e Hedhun”

dardanianews

Melinda çmendi shqiptarët në Zvicër, kështu iu kërceu para syve

dardanianews