20.6 C
New York
September 29, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Pse foto e fundit e Violetë Kukajt po bën xhiron e rrjetit?

Një fotografi e fundit e këngëtares Violetë Kukaj po bën xhiron e rrjetit.

E kuruar nga Kaci e Sellma, me një dekolte të hapur të një veshjeje kombinim i modernes me tradicionalen, Kukaj rivalizon çdo këngëtare të re me dukjen.

Kjo ka bërë që të shumtë të jenë ata që e kanë marrë fotografinë në fjalë duke e postuar në Facebook e Instagram me një pyetje të vetme: “A po e njihni?”.

Këngëtarja e njohur ka lënë pa fjalë të gjithë!

 

 

 

 

Related posts

Çmimi i naftës në Kosovë arrin pikën më të ultë në 20 vjetët e fundit

dardanianews

Ngritet padi ndaj Kinës me vlerë 6 trilion dollarë: Akuzohet Partia Komuniste Kineze se fshehu koronavirusin

dardanianews

Gani Geci: LVV është pjell e PDK -së dhe të se te dya bashkë e kan nanë LPK -në

dardanianews

Leave a Comment