2.5 C
New York
January 27, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Eskalon debati i Agim Veliut dhe Rexhep Selimit: Unë i mbaj mustaqet, por i pafytyrë si ti nuk jam

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu është përplasur në seancë të Kuvendit me shefin e grupit parlamentar të LVV’së, Rexhep Selimin, raporton Gazeta Express.

Selimi ka thënë në seancë, se Veliu është shkarkuar se është i paaftë.

“Ti je shkarku jo për mustaqet që i mbanë po pse je i paaftë, mos e merr për keq, po të them seriozisht, shkarkimi yt do të duhej të ishte shembull edhe tash. Në këtë situatë ku tash është policia edhe ti edhe ne i kishim ndihmu policisë nëse ti nuk do të mbaje peng postin që nuk të takon”, ka thënë Selimi.

Kësaj deklarate të Selimit iu është përgjigjur Ministri i Punëve të Brendshme.

Ai e ka quajtur Selimin të pafytyrë.

“Rexhep unë i baj mustaqet po i pafytyrë si ti s’jam”, ka thënë Veliu./GazetaExpress/

 

 

Related posts

“Milaim Zekën duhet me kontrollu psikologu”

dardanianews

Adriana Matoshi thotë se Kosova është zhytur në m*t

dardanianews

Mos Bëni Panik: Miell Ka Me Shumicë Në Mitrovicë

dardanianews