7.8 C
New York
October 30, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Eskalon debati i Agim Veliut dhe Rexhep Selimit: Unë i mbaj mustaqet, por i pafytyrë si ti nuk jam

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu është përplasur në seancë të Kuvendit me shefin e grupit parlamentar të LVV’së, Rexhep Selimin, raporton Gazeta Express.

Selimi ka thënë në seancë, se Veliu është shkarkuar se është i paaftë.

“Ti je shkarku jo për mustaqet që i mbanë po pse je i paaftë, mos e merr për keq, po të them seriozisht, shkarkimi yt do të duhej të ishte shembull edhe tash. Në këtë situatë ku tash është policia edhe ti edhe ne i kishim ndihmu policisë nëse ti nuk do të mbaje peng postin që nuk të takon”, ka thënë Selimi.

Kësaj deklarate të Selimit iu është përgjigjur Ministri i Punëve të Brendshme.

Ai e ka quajtur Selimin të pafytyrë.

“Rexhep unë i baj mustaqet po i pafytyrë si ti s’jam”, ka thënë Veliu./GazetaExpress/

 

 

Related posts

Grenell: Kurti më shikoi drejt në sy dhe më tha se do ta heqë taksën

dardanianews

Donika Gërvalla i reagon Thaçit: Nuk është koha për foto restorantesh, por për dorëheqje!

dardanianews

Dokument/Vendimi i MSH-së që hyn sot në fuqi për masat lehtësuese për tërë territorin e Kosovës

dardanianews

Leave a Comment