2.2 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Milaim Zeka thotë se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për vrasjen e një zyrtari të lartë të LDK’së

sh’deputeti dhe gazetari Milaim Zeka ka thënë sot se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për disa vrasje gjatë luftës, si dhe sipas tij, të paktën një vrasje të një zyrtari të lartë të LDK’së, raporton Gazeta Express.

Zeka në Facebook ka thënë se këto informacione i ka marrë nga burime brenda Prokurorisë.

sh’deputeti dhe gazetari Milaim Zeka ka thënë sot se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për disa vrasje gjatë luftës, si dhe sipas tij, të paktën një vrasje të një zyrtari të lartë të LDK’së, raporton Gazeta Express.

Zeka në Facebook ka thënë se këto informacione i ka marrë nga burime brenda Prokurorisë.

Related posts

Shefi i Stafit të Kurtit e pranon që e ka takuar përfaqësuesin e Zyrës Ndërlidhëse të Serbisë

dardanianews

Ky është gazetari i guximshëm që nuk iu frikësua truprojave të Thaçit

dardanianews

Lajm i mirë, arrin kamioni më plot ndihma për Kosovën

dardanianews