14.3 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Harroi kamerën hapur: Deputeti i martuar, momente intime me sekretaren gjatë sesionit parlamentar

Një deputet argjentinas ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij pasi u pezullua për puthjen e gjinjve të një gruaje gjatë një seance parlamentare online.

Babai i tre fëmijëve të martuar, Juan Emilio Ameri tronditi kolegët e tij ligjvënës duke lënë sekretaren e tij të ulej në gjunjë dhe duket se e përkëdhelte dhe puthte atë.

Pamjet e momentit të jashtëzakonshëm bënë që koalicioni qeverisës Frente de Todos në provincën veri-perëndimore të Salta të dëbonin 47-vjeçarin në pritje të një hetimi dhe kërkuan dorëheqjen e tij.

“’Më vjen shumë turp për atë që ndodhi dhe më vjen shumë keq. Interneti në zonën ku unë jam i vendosur është shumë i keq dhe mendoja se e kasha mbyllur linjën” mësohet të ketë thënë deputeti.

Related posts

Publikohen për herë të parë fotot e Kim Jong-un sëbashku me sozinë e tij. Dyshohet se ka disa…

dardanianews

Zyrtarë të Koresë së Jugut thonë se Kim Jong un është ‘gjallë dhe mirë’

dardanianews

Loja e rrezikshme e Kim Jong-un, që u bë kinse i vdekur

dardanianews

Leave a Comment