7.8 C
New York
October 30, 2020
DardaniaNews
Lajme

Zafir Berisha tregon publikisht passwordin e Facebook-ut e tij

Koordinatori Nacional për Siguri Kibernetike në Kosovë, Zafir Berisha, ka treguar në emisionin DPT te Fidani të T7 se cili ishte fjalëkalimi i tij në Facebook.


Llogaria personale e tij u thye nga hakerët pak orë pas emërimit të tij në pozitën e re.

Berisha thotë se tani e ka rikthyer nën kontroll llogarinë e tij dhe e ka ndërruar fjalëkalimin.

“Fjalëkalimi im ishte Prizreni123. Por e kam marrë mësimin. Tani fjalëkalimi im është më i vështirë”, thotë ai”, tregoi Berisha.

Related posts

VUK JEREMIQ DËBOHET NGA PROTESTA ME SHPULLA QAFËS – “E TRADHTOVE KOSOVËN”

dardanianews

Degradon tërësisht debati: Tomë Gashi e quan Milaim Zekën idiot, monstrum dhe kondom për shumë përdorime

dardanianews

Kushtetuesja shtyn deri më 30 qershor vendimin për pezullimin e Ligjit të Pagave

dardanianews

Leave a Comment