14.1 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Lajme Showbiz

Kjo është e dashura e re e babit të Anitës, Mustafë Muqajt

Pas vde kjes së gruas së tij, si duket Mustafë Muçaj ka gjetur partneren e tij të re.
Ai ka dy vite që po bashkjeton me të.
Madje, Mustafë Muçaj kishte zyrtarizuar lidhjen e tij kur ishte paraqitur publikisht me të në Ballon shqiptare vitin e kaluar.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Në fotografitë e publikuara nga Paçarada, Muçaj shihet bashkë me partneren e tij në krah.

Kujtojmë se Mustafë Muçaj është babai i Anita dhe Lola Muçajt, bashkëshorteve të Ramush dhe Daut Haradinaj.

Related posts

PDK e Vetëvendosje bëhen bashkë, nuk e votojnë ratifikimin e marrëveshjeve ndërkombëtare!

dardanianews

Deputetja e Vetëvendosjes shfaq linjat trupore nga “Rana e Hedhun”

dardanianews

Albin Kurti del haptas: Votojeni Joe Bidenin

dardanianews

Leave a Comment