16.2 C
New York
November 30, 2020
DardaniaNews
Lajme Showbiz Uncategorized

Kjo është e dashura e re e babit të Anitës, Mustafë Muqajt

Pas vdekjes së gruas së tij, si duket Mustafë Muçaj ka gjetur partneren e tij të re.
Ai ka dy vite që po bashkjeton me të.
Madje, Mustafë Muçaj kishte zyrtarizuar lidhjen e tij kur ishte paraqitur publikisht me të në Ballon shqiptare vitin e kaluar.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Në fotografitë e publikuara nga Paçarada, Muçaj shihet bashkë me partneren e tij në krah.

Kujtojmë se Mustafë Muçaj është babai i Anita dhe Lola Muçajt, bashkëshorteve të Ramush dhe Daut Haradinaj.

 

Related posts

E padëgjuar më parë: Ja pse Ibrahim Rugova qëndroi në Prishtinë gjatë bombardimeve – Sali Berisha jep rrëfimin e jashtëzakonshëm

dardanianews

Kurti për letrën dërguar Pence: Ka shumë keq-informime për mua dhe qeverinë, mu desh t’i sqaroja

dardanianews

Ky është deputet i “Vetëvendosjes” që ja morri gruan e parë Milaim Zekës

dardanianews