2.8 C
New York
January 20, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Sot Teuta Rugova feston ditëlindjen, çdo ditë e më e bukur

Ajo është një nga femrat më të komentuara, pikërisht për shkak se në moshë qysh të re u fut në botën e politikës, madje për dy mandate ishte pjesë e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Është kjo Teuta Rugova, vajza e presidentit historik, Ibrahim Rugova.

Por, ish-deputetën ka kohë që nuk e shohim as në politikë, megjithatë s’mbetet pas, kur flitet për sharmin e saj.

Ajo sot ka ditëlindjen dhe mbush plot 30 vite jetë.

Teuta, megjithatë vazhdon ta ruajë ëmbëlsinë, atraktivitetin dhe elegancën që e karakterizon./Indeksonline

 

 

 

Related posts

Enca ‘çmend’ estradën me këtë video, i shkruan edhe ylli botëror

dardanianews

KY DETAJ ZBULON SE HEIDI LUSHTAKU DHE HAXHI KRASNIQI JANË RIBASHKUAR?

dardanianews

Arta Nitaj e pa rezistueshme në fotografitë e fundit

dardanianews