4.8 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Nora Istrefi shfaqet në shtrat me Butrint Imerin

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë Butrintit me të cilin pritet ta sjellin këngën e re.

 

Related posts

Roberti nuk mungon me gjeste në fotot e Norës

dardanianews

Keqtrajtoi ish të dashurën, moderatorja shqiptare i kthehet ashpër Albano Bogdos

dardanianews

Agnesa Hadërgjonaj qenka divorcuar me babain e vajzës, bën publike lidhjen e re me çaste intime

dardanianews