14.1 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Video: Momenti kur përplasen me fjalë fyese Tomë Gashi dhe Milaim Zeka

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Milaim Zeka janë sharë karrshi njëri-tjetrit drejtëpërsëdrejti në emision.

Gjithçka filloj kur Milaim Zeka e quan Tomë Gashin gjykatës të Millosheviqit.

Ai vazhdon duke e përmendur një dokument që Gashi i ka publikuar.

Ndërkohë Gashi i thotë se nuk ka pasë opinion për këtë çështje dhe Zeka fillon me sharje.

“Kur të foli unë Tomë mos ha m** me folë”, thotë Zeka.

E menjëherë pas kësaj shpërthen Gashi me sharje e ofendime dhe e lëshon studion.

“O ma hongsh ti mu… shko në tre p**** të nanës, edhe ju me Milaim znaqkën s’keni mundësi me më thirrë”, ka thënë Gashi.

“Me kondoma mos më thirrni me folë”, shtoi Gashi.

 

Related posts

Zeka: Albin Kurti e Albulena Haxhiu e takuan disa herë fshehtas kryeprokurorin e Speciales, i kërkuan të veprojë

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Nenad Rashiq i bashkohet kabinetit të Albin Kurtit, emërohet Këshilltar Politik i Kryeministrit!

dardanianews

Oferta e komandantit të Koshares, deklarohen nga Vetëvendosje, tregojnë nëse e pranojnë ofertën publike të Anton Qunit

dardanianews

Leave a Comment