17.1 C
New York
October 20, 2020
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Arrestohet kryetari i Istogut, Haki Rugova

Është arrestuar kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova, kështu raportojnë mediat.

Më urdhër të Prokurorisë, së bashku me të janë ndaluar edhe nënkryetari dhe një zyrtar i komunës.

Indeksonline ka kontaktuar edhe me Policinë, por të njëjtit thanë që s’kanë informacione për arrestimin e tij.

 

 

Related posts

PDK e Vetëvendosje bëhen bashkë, nuk e votojnë ratifikimin e marrëveshjeve ndërkombëtare!

dardanianews

152 TË SHËRUAR DHE 224 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Miftari akuza të rënda ndaj Thaçit: Atentatin e parë e ka bërë në Gjenevë, janë nda 150 mijë marka për vrasje

dardanianews

Leave a Comment