8.2 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Arta Nitaj e pa rezistueshme në fotografitë e fundit

Arta Nitaj duket e parezistueshme në fotografitë e fundit.

Arta Nitaj edhe pse nuk është aktive në ndonjë projekt, arrin ta kthejë vëmendjen tek ajo përmes fotografive në Instagram.

Njësoj veproi edhe së fundi, ajo ndau me ndjekësit fotografi e veshur me një fustan të zi dhe shumë të ngushtë.

Me këtë fustan, Arta vuri në plan të parë gjoksin, ndërsa në pjesën e poshtme, ai ishte tërësisht rrjetë dhe i vinte në fokus këmbët.

Në një tjetër imazh, Arta pozoi para pasqyrës dhe ‘thyhej’ në mes duke provokuar ndjekësit me të pasmet.

Kujtojmë se Arta Nitaj ka kohë që ka paralajmëruar një projekt televiziv, por nuk ka ende të reja në këtë drejtim.

Related posts

Këtë foto të Luanës duhet ta shihni patjetër

dardanianews

‘Albanski, albanski’/ Antoneta Koçi rrëfen tmerrin në Serbi: Mendova se do përfundoja prostitutë (FOTOT)

dardanianews

“Vendosa kamera të fshehta, por kapa burrin duke bërë seks me të shtrenjtën time”

dardanianews