2.4 C
New York
December 2, 2020
DardaniaNews
Lajmi i fundit

Lajmi i fundit: Tërmet në Kosovë

Dridhje të tokës janë regjistruar në kryeqytet para pak minutash.

“Tërmet, ka mundësi të jetë ndier dy minuta më parë në Prishtinë, Kosovë”, shkruan faqja për regjistrimin e tërmeteve.

Sipas të njejtës faqe, edhe dje në vend është regjistruar një tërmet me magnitudë 2.1 shkallë të Rihterit.

Related posts

190 TË SHËRUAR DHE 78 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

123 TË SHËRUAR DHE 43 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Fillojnë procedurat për uljen e pagave në sektorin publik

dardanianews