7.7 C
New York
November 25, 2020
DardaniaNews
Showbiz

KY DETAJ ZBULON SE HEIDI LUSHTAKU DHE HAXHI KRASNIQI JANË RIBASHKUAR?

Heidi mbrëmjen e djeshme e mbështeti vazhdimisht ish-të fejuarin e saj.

Haxhi Robin Krasniqi është kampioni i ri në peshën gjysmë të rëndë, në IBO dhe WBA.

Në kuadër të kategorisë gjysmë të mesme, Robin Krasniqi ka luftuar mbrëmë kundër kampionit të IBO dhe WBA, Dominic Bosel dhe doli të jetë fitues.

 

Related posts

Juristja më seksi shqiptare provokon me një pozë të zjarrtë nga………shtr…

dardanianews

Liberta Spahiu e konfirmon se është në lidhje dashurie

dardanianews

Vesa Smolica pranon se rri lakuriq në banesën e saj gjatë karantinimit

dardanianews