0.4 C
New York
January 20, 2021
DardaniaNews
Lajme Shqipëri

Rama tensionohet dhe harron masat e Covidit, i ngjitet në fytyrë Rakipllarit. Frikësohet Shkullaku dhe vendos maskën urgjentisht (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është tensionuar gjatë debatit në studion e “Opinion” për inceneratorët e mbetjeve dhe u ngrit në këmbë për të sqaruar situatën. Por gjatë debatit me gazetarin Robert Rakipllari, Rama duket se e harroi distancën fizike deri në 2 metra dhe iu afrua duke i bërtitur para fytyrës.

Kjo situatë ka shqetësuar gazetarët në studio. I pari që mori situatën në dorë ishte Armand Shkullaku që nxori menjëherë maskën dhe e vendosi në fytyrë pasi shqetësohej për mungesën e distancës mes tyre.
Më pas, moderatori Blendi Fevziu i kërkoi kryeministrit që të ulej dhe të shpjegonte nga karrigia e tij cmimet e përpunimit të mbetjeve që po ia thoshte para fytyrës Rakipllarit. (A.M/Faxweb.al)

 

 

Related posts

Askush mbi shtetin, Policia gjobit në shesh ish-ministrin e Arsimit, Shyqyri Bytyqi

dardanianews

Përhapja e kultit të Shën Albanit të martirizuar në Evropë

dardanianews

Përplasja e ashpër, ja si Daut Haradinaj e “gozhdoi” Nasim Haradinajn e arrestuar nga Specialja: “Mashtrues ordiner, ec more dezertor”

dardanianews