6.4 C
New York
January 22, 2021
DardaniaNews
Lajme

Nëna e Genta Ismajlit ia kalon edhe vajzës për nga bukuria, elegante dhe me shumë klas

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun falë këngëve të bukura që ka sjellë gjatë karrierës.

‘Ça me bo’ është kënga e saj në bashkëpunim me Marselin që po dëgjohet e pëlqehet mjaft shumë.

Sa i përket jetës private këngëtarja është në lidhje më biznesmenin turk, ku kohët e fundit ka qarkulluar në media lajmi se dyshja janë në pritje të ëmbël.

Lidhjen e saj me turkun në vazhdimësi e ka përkrahur edhe familja e saj, e në veçanti nëna e saj e cila në fillim e ka pas edhe rolin e përkthyeses në mes Gentës e Ustas.

E nëna e saj Shpresa, sot ka sjellë një imazh ku po duket mjaft elegante dhe e bukur.

 

 

Related posts

Grenell e mbështet mbajtjen e seancës plenare për mocion

dardanianews

Vetëvendosje: Tregojnë nëse do të ribashkohen me LDK-në, parashikojnë koalicion me Vjosa Osmanin

dardanianews

DAUT HARADINAJ MBJELLË FLOKËT – SHIKONI NDRYSHIMIN E TIJ

dardanianews