6 C
New York
October 31, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Hoti kërcënohet me djegie, nëse do ketë përsëri mbyllje totale të vendit

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është kërcënuar me djegie, pasi gjatë ditës së sotme paralajmëroi mbyllje totale të vendit, sepse rastet me Covid-19 po rriten.

Hoti përmes një postimi tha se institucionet tona po bëjnë të gjitha veprimet e nevojshme, por na duhet kujdes maksimal dhe solidaritet i plotë për të evituar mbylljen totale, e kjo deklaratë e ka irrituar një qytetar, shkruan Indeksonline.

R.H (emër i njohur për redaksinë) në një medium që e ka shpërndarë lajmin e kryeministtit Hotit, ka thënë: “Un jam qaj i Pari që ka me ardh midis qeveris me ta shti flaken me ta q… at gjak Mutit qe ki maje men ko mu ba Kurban i shqiptarve provo mbylle venin“.

 

 

Related posts

Këta janë të propozuarit e LDK’së për ministra, ka edhe emra befasi

dardanianews

Në orën 14:00 dalin rezultatet për 90 persona, përfshirë figura publike

dardanianews

Kurti u flet gazetarëve boshnjakë për shkëmbimin e territoreve që po përgatitet, nxit menjëherë reagimin e Grenell

dardanianews

Leave a Comment