-1.9 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Njihuni me motrën e Vlora Çitakut!

Ish ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku rrallëherë publikon imazhe të familjes.

Së fundi, në rrjete sociale ka postuar një imazh të motrës së saj.

Në profilin e saj zyrtar në ‘Facebook‘, ka publikuar imazhin, duke shkruar: ‘My superstar ❤️🌟#sisterlove’.

Ndryshe, Çitaku mori komente të shumta pozitive në këtë fotografi të motrës së saj.

My superstar ❤️🌟#sisterlove

 

 

 

Related posts

A mendon se dashuria zgjat përgjithmonë? Ja si përgjigjet ish bashkëshortja e Afrim Muqiqit

dardanianews

Kujdes nga këto femra, janë tejet misterioze dhe ”të rrezikshme”

dardanianews

Oriola Marashi: Jam këtu për ta vrarë Corona-n

dardanianews