10.4 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme Shqipëri

Kaseta për masakrën e Krushës e ‘Shtëpia e Verdhë’, Basha nxjerr videon: Si mashtron Rama

Lideri i opozitës Lulzim Basha, i vënë në shënjestër të akuzave nga kryeministrit Rama, ka përcjellë këtë mbrëmje një video ku hidhen poshtë të gjitha ‘argumentet’ e ngritura nga kundërshtari politik në përfshirjen e tij të prezumuar në ‘shtëpinë e verdhë’ dhe kasetën për masakrën në Krushë të Madhe.

STATUSI I BASHËS:

Rama është kapur përsëri duke gënjyer dhe sulmuar opozitën, në vend që të punonte për njerëzit.

Shqipëria është në krizë ekonomike dhe shëndetësore dhe ai nuk bën asgjë!

Shpërndani të vërtetën me zë dhe me figurë duke ju zbuluar gënjeshtrat e Ramës dhe të gjithë mercenarëve të tij.

 

Related posts

Kryeministri i ri “fukara”, vozitë veturën e 98-tës

dardanianews

Anton Quni si kurrë më parë i kundërpërgjigjet Vuçiqit për deklaratën për luftë

dardanianews

MORENA SHFAQET NË BIKINI DHE SËRISH E PËRMEND LOKACIONIN

dardanianews