4.6 C
New York
March 2, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Momenti kur Rifat Jashari ‘përzen’ direkt Hashim Thaҫin: Mos um hajde mo në shtëpi

Një video e pasluftës është publikuar në rrjetet sociale kur Rifat Jashari pret në shtëpinë e tij, Hashim Thaҫin e Jakup Krasniqin.

Derisa Jakup Krasniqin e përqafon disa herë, Hashim Thaҫit i drejtohet me fjalë jo të mira.

“Mos um hajde mo në shpi, hajt vazhdo”, dëgjohen fjalët e tij.

Ndryshe, Hashim Thaҫi më asnjëherë nuk mirëpritet në Kullën e Jasharëve dhe duket se këtu ka qenë edhe vizita e tij e fundit.

https://www.facebook.com/watch/?v=3755033314554814&t=0

www.facebook.com/watch/?v=3755033314554814

Related posts

Në 19 vjetorin e vrasjës tinzare të Heroit të Demokracisë, Ismet Rraci

dardanianews

LVV-ja nuk do të marrë pjesë në votim të Projektligjit për rimëkëmbje

dardanianews

E padëgjuar më parë nga ish-komandanti i Koshares: Cekaj, Adem Jashari, Ramadani, Pajaziti e vëllezërit Haradinaj u bën një rresht për këtë projekt të Rugovës

dardanianews