7.6 C
New York
January 16, 2021
DardaniaNews
Sociale

Vdes 61-vjeçari nga Gjakova në motel gjatë aktit me një 21-vjeçare, dyshohet se piu viagra

Një person është gjetur pa shenja jete, në qytetin e Gjakovës.


Rastin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24-orësh, derisa trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar, në një vilë, nga dy dëshmitarë është gjetur pa shenja jete. Njësitet relevante të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Përveç njësiteve policore në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori, me urdhrin e të cilit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Gazeta Online “Reporteri.net” ka mësuar nga burimet e saj brenda Policisë së Gjakovës se viktima i moshës 61-vjeçare është gjendur i vdekur në një hotel.

Viktima dyshohet se ka vdekur gjatë aktit seksual me një 21-vjeçare nga Shqipëria.

Në vendin e ngjarjes është gjetur një lloj substance që dyshohet se është viagra, dhe nga përdorimi i saj dyshohet të ketë vdekur 61-vjeçari. /Reporteri.net/.

Related posts

E tmerrshme: Aditivi me të cilin bëhen bukët në Kosovë, prodhohet në Kinë nga flokët e njeriut? (Video)

dardanianews

Gjatë xhirimit, shembet asfalti në Kamenicë, pamje si në filma

dardanianews

Shqiptari nga Kosova gjen çantën me 9000 franga në Zvicër, bëri gjestin e madh

dardanianews