6.2 C
New York
January 17, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Rikthehet Kallashi, ‘çmend’ ndjekësit me videon e fundit

Vajza energjike me emrin Donjeta Kosumi, e cila u bë e famshme në të gjitha trevat shqiptare me emrin e artit “Kallashi”, duket se nuk ka ndërmend të ndalet së provokuari fansat e saj.

Kërcimtarja e njohur nga Kosova është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimesh poston fotografi dhe video nga jeta e saj profesionale dhe jo vetëm, shkruan GazetaBlic.

Video Player

Kallashi ka publikuar së fundmi në profilin e saj në Instastory një video, ku shfaqet super seksi.

Nuk është hera e parë që Donjeta Kosumi provokon me video të tilla./GazetaBlic

Related posts

Vesa Smolica pranon se rri lakuriq në banesën e saj gjatë karantinimit

dardanianews

Plas skandali në Angli, Rita Ora prish një lidhje dashurie

dardanianews

Kjo është e dashura e re e babit të Anitës, Mustafë Muqajt

dardanianews