3.6 C
New York
January 20, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Publikohen pamje të rralla nga takimet e Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin dhe Albin Kurtit

Publikohen pamje të rralla nga takimet e Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin dhe Albin Kurtit

Janë publikuar disa fotografi të rralla të presidentit historik, Ibrahim Rugova së bashku me komandantin legjendar Adem Jashari si dhe me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Këto fotografi duket që janë bërë më herët në disa takime të zhvilluara mes tyre gjatë kohës kur Kosova po luftonte për liri dhe pavarësi nga regjimi serb.

Related posts

Një prej figurave kryesore të Klan Kosovës braktisë televizionin e Shkëlqim Devollit

dardanianews

Skenari i përgatitur për shkarkimin e Veliut, kush do të i ndalojë këto “erëra” për rrëzimin e Qeverisë

dardanianews

Bëhuni gati, diçka e re po vjen së shpejti në T7

dardanianews