4.1 C
New York
February 27, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Albin Kurtit i ndodh e papritura në këtë fshat të Drenicës

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje Albin Kurti, ka vazhduar edhe sot takimet me qytetarë. Ai sot ka vizituar komunën e Drenasit, ku ka takuar shumë qytetarë dhe përfaqësues biznesesh.
Lideri i VV-së u ndal edhe në fshatin Tërdec, por aty u ndesh me një pengesë.

Sipas burimeve të gazetës “Bota sot”, Kurtit nuk i është lejuar që të mbajë takim në këtë vend. Disa qytetarë i kanë thënë se nuk është i mirëseardhur aty.

Kurti ishte edhe në fshatrat Nekoc, Polluzhë e Shtuticë./BS

Related posts

Gani Geci i reagon Halil Matoshit: Halil pi raki e hyp mbi tavolina por mos u merr me mua, unë kam derdh gjak…

dardanianews

Shkarkohet edhe një zyrtar i SHSKUK-së

dardanianews

Raka tregon kur ishte kulmi i COVID -19 në Kosovë dhe çka pas 4 majit

dardanianews