2.2 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Duma reagon ndaj Veliajt: Buratini i Ramës i kapur kokë e këmbë

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma, përmes një statusi në “Facebook”, ka reaguar ndaj kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, pasi ky i fundit tha se do ta padisë për shpifje.

Duma shprehet se PD nuk do të ndalet dhe nuk ka frikë që të zbulojë lidhjet e qeverisë me Ndraghetën italiane, duke shtuar se edhe më herët ka fituar gjyqe ndaj Veliaj, kur ai grabiste shqiptarët.

Postimi i ish-deputetes së PD-së Grida Duma:

Buratini i Ramës është i kapur kokë e këmbë!

Asnjë mjet nuk do më ndalojë mua, Partinë Demokratike të luftojmë për të vërtetën!

Askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën dhe në 25 prill ti japim shqiptarëve një qeveri që kujdeset për ta.

Bashkëngjitur shikoni gjyqin të fituar me Veliaj për shpifje, kur denoncuam të tjera shkelje dhe abuzime te tij me taksat e shqiptarëve.

 

 

Related posts

Flet bashkëluftëtari i Tahir Zemajt, tregon se kush e sulmonte Kolonelin, ky ishte tmerri…

dardanianews

Kush është Julius Von Boné, avokati i Salih Mustafës që e bëri paralajmërimin e madh në Gjykatën Speciale

dardanianews

Deputeti i AAK-së publikon fakte të reja nga rasti “Panda”, i drejtohet me një pyetje Vuçiqit

dardanianews