2.2 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Rrëfehet Vajza : Atë Që Ma Bëri Kolegu Në Zyrë, Asnjehere Nuk do Ta Harroj, Por Tani…

Dua të tregoj një histori mjaft të sikletshme dhe për këtë dua që të mbetem anonime por fotoja esht e imja vetem tua deshmoj se si dukemTë dy u njohëm në punë, pasi tek puna ku punoja unë erdhi dhe ai…edhe kur me kapi humba kontrolin por keshtu ne menjde me rrinte burri im i shkret i cili ishte tek mamja por  me pallonte aq fort te nesermen deshironte ende per te ber dhe erdhi burri im ne zyr kur e shikoi kolegun ne sy u tremb mendoi se kisha tregur ndonje gje un u bera pishman nuk desha te bej  me ate por me von kuptova se kishte hedhur ndonj gje ne lëng apo ne ujë!…

Related posts

Shfaqet ‘hot’ nga plazhi ish e dashura e RobertitL

dardanianews

(VIDEO) Angela Martini ia thotë troç vjehrrit: U martova me djalin tënd për…

dardanianews

Roberti ka dal nga karantina, Nora befason me veprimin e saj

dardanianews