4.1 C
New York
February 27, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Në mes të borës e veshur me bikine, Policja më seksi e Kosovës provokon nga Brezovica

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më seksi e Kosovës, raporton Gazeta Express.

Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto tejet seksi nga Brezovica.

Ajo shihet në një ambient me borë e veshur me bikine.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie./GazetaExpress/

 

 

Related posts

Keqtrajtoi ish të dashurën, moderatorja shqiptare i kthehet ashpër Albano Bogdos

dardanianews

Sot Teuta Rugova feston ditëlindjen, çdo ditë e më e bukur

dardanianews

Aktori i “Twilight” vdes në moshën 30-vjeçare

dardanianews