1 C
New York
March 5, 2021
DardaniaNews
Lajme Showbiz

Njihuni me Presidenten që po ‘çmend’ liderët botërorë me format e sajë !

Ju thotë gjë emri Kolinda Grabar-Kitarovic?

Me siguri që jo për pjesën më të madhe pasi ajo nuk është shumë e njohur në sferën ndërkombëtare, por është padyshim një ndër lideret me “tërheqëse” në botë.

Prej vitit 2015 deri më 2020, Kolinda Grabar-Kitarovi udhëheqi Kroacinë dhe ka aftësinë të turbullojë të gjithë liderët e botës, pasi në çdo takim diplomatik ajo i kthej nga vetja mijëra sy.

52-vjeçarja është martuar dhe ka dy fëmijë të quajtur Katarina dhe Luka, por vazhdon të ruajë linja të përsosura, gjë e cila dëshmohet edhe nga fotot e mëposhtme.

Shiko Fotot:

Related posts

Pal Lekaj sqaron gafën e mbrëmshme: I ngatërrova fjalët “feminist” me “fëmijëror”

dardanianews

Rita Ora shfaqet joshëse nga pishina

dardanianews

Kryeministri Kurti reagon ndaj deklaratës së tre zyrtarëve amerikanë

dardanianews