2.2 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Featured Sport

Sergio Ramos po largohet nga Real Madrid

Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos po luan sezonin e fundit në këtë ekip, shkruan SinjaliSportiv.

Gazetari i El Chiringuito, Josep Pedrerol, përmes një interviste, ka treguar se Ramos është gati për t’u larguar nga Reali.

“Të gjithë pothuajse e shohin si punë të kryer largimin e kapitenit Ramos”, ka thënë gazetari.

Sergio Ramos, me fanellën e Real Madridit ka shënuar deri tani 100 gola.

/Sporti në Sinjali/

Related posts

Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt

dardanianews

Rron Gjiovci e quan patetike konferencën e sotme të Albin Kurtit

dardanianews

“E zbulova tradhtinë e gruas time pas 12 vitesh, dhe tani…”

dardanianews