-0.7 C
New York
March 5, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Provokon avokatja shqiptare! Shfaqet pa të brendshme në fotografitë e fundit

Redona Koçi është juriste në profesion, mirëpo shpeshherë provokon me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale.

Shpesh ajo është konsideruar si avokatja më seksi shqiptare.

Bukuroshja këtë herë ka pozuar në plazh pa të brendshme.

Shpesh ajo është konsideruar si avokatja më seksi shqiptare.

Bukuroshja këtë herë ka pozuar në plazh pa të brendshme.

Fotografia e saj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, duke marrë kështu në vetëm pak kohë mijëra pëlqime por edhe shumë komente pozitive për sa i përket formave të saj bombastike.

 

Related posts

Ja si e kishte goditur Nasim Haradinaj Hashim Thaçin n’Kosovë Show:

dardanianews

I kane burrat shume te pasur/ Keto jane 6 Vajzat VIP qe u dashuruan dhe martuan me biznesmen

dardanianews

Këngëtarja që këndon në gjuhen serbe befason publikun: Jam shqiptare

dardanianews