-0.7 C
New York
March 5, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajmi i fundit: Hiqet ora policore

Qeveria në detyrë është duke e mbajtur një mbledhje online dhe ka marrë vendime për lehtësim të masave për COVID-19.

Në këtë mbledhje është vendosur që të hiqet ora policore.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Qeverisë së Kosovës, Antigona Baxhaku.

“Kryesorja është që hiqet ora policore në zonat e kuqe. Operatorët ekonomik punojnë deri në orën 22:00. Studentët i kthehen ligjeratave në fakultet, hiqet opsioni online”, ka thënë Baxhaku./Express

Related posts

Theret me thikë 17-vjeçari në Prizren, kjo është gjendja e tij

dardanianews

Shkrim per Heroin e kombit Rrustem Bruqin,shkruan Saim Tahiraj

dardanianews

Mulla Xhevat Kryeziu dekorohet Misionar i Paqes në Botë

dardanianews