25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Zhduket një nxënës në Prizren, babai publikon foto dhe bën thirrje për gjetjen e tij

Ai bën thirrje që kushdo që ka njohuri se ku ndodhet djali i tij, Buci, të lajmërojnë policinë.

 

 

Related posts

Lajmi i fundit: Kërcënim për një front të ri? ​Shkrepen tri raketa nga nga ky shtet drejt Izraelit

dardanianews

Veseli: VV’ja më çoi njerëz për të folur për qeveri të përbashkët

dardanianews

Milaim Zeka: Dy gjëra nuk më kanë pëlqyer te intervista e Grenellit

dardanianews