22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

A doni ta dini sa para fiton Enca nga OnlyFans?

Këngëtarja Enca Haxhia, vite më parë, pati dhënë një intervistë të bujshme për Prive.

Si protagoniste e “25 pyetjeve” të Prives, Enca nuk hezitoi të përgjigjej në plot pyetje, shumë prej të cilave, ekstra pikante.

E një prej tyre kishte të bënte me platformën OnlyFans – Enca është një nga personazhet publike aktive në këtë aplikacion.

Por, sa fiton ajo nga OnlyFans? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

Related posts

Pse e kaluara e “errët” e Albyt në filmat për të rritur nuk u folë kurrë në BBVK?

dardanianews

A janë këto pamje të vërteta? Meritoni dhe Egla befasojnë të gjithë me veprimin e tyre të papritur

dardanianews

Luizi surprizon Kiarën për ditëlindje, fishekzjarrët nuk kanë te ndalur

dardanianews