15.7 C
New York
June 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

A po shkojmë drejt rihapjes? Kurti dhe Hajdari paralajmërojnë konferencënë ora 17:00

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti do të mbajë konferencë së bashku me Ministren e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike, Rozeta Hajdari.

Në njoftimin e Zyrës së Kryeministrit thuhet se konferenca do të mbahet në oborrin e Qeverisë së Kosovës në orën 17:00, por nuk tregohet se çfarë do të flasin.

Kryeministri në detyrë Albin Kurti, bashkë me Ministren e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike znj, Rozeta Hajdari do të mbajnë konferencë për medie. VENDI: Oborri i Qeverisë KOHA: 17:00 “, thuhet në njoftimin e Zyrës së Kryeministrit.

Related posts

41 vjeçari nga Presheva qe 5 ditë i zhdukur, ende asgjë nuk dihet për vendodhjen e tij

dardanianews

Qershor 1997: Momenti kur me granatë u tentua vrasja e Sali Berishës (Video)

dardanianews

Këta patriotë u vranë nga dora e zgjatur e UDB-së, e kamufluar në petkun UÇK-së/ Gani Geci i përmend me emra

dardanianews