12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Aktorja e filmave për të rritur Alby Rydes bën gjestin e ulët në publik!

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit në shtëpinë me të famshme në Kosovë, kishte deklaruar se kishte vite qe kishte hequr dorë nga filmat për të rritur, përcjell ORAinfo.

Madje shpeshherë kishte deklaruar se pas lindjes së vajzës, ajo është bërë një nënë e mirë dhe dëshiron të jetë model për vajzën e saj.

E se fundmi Alby ka bërë një gjestë të ulët në publik. Ajo është fotografuar duke ngritur gishtit e mesëm.

Aktorja e filmave të rritur shfaqet në shoqëri të një mashkulli, i cili shihet duke formësuar zemrën me dorë, ndërsa Alby i është kundërpërgjigjur duke ja quar gishtin e mesëm.

Kujtojmë qe Albi gjatë qëndrimit në shtëpinë me të famshme në Kosovë kishte thënë se më nuk luante filma për të rritur dhe se tani dëshiron të jetë model për vajzën e saj.

Mirëpo e vërteta është ndryshe. Alby pak muaj para se të hynte në BBVK kishte realizuar disa filma me pullë të kuqe edhe ata janë tashmë prezent në faqet pornografike. /ORAinfo/

Related posts

Është apo jo në një lidhje? Efi tregon të vërtetën

dardanianews

Efi e prerë: Sara duhet të përjashtohet sonte!

dardanianews

Gruaja e tij na zuri në flagrancë, Edona tregon se ka qenë bashkë me vëllaun i këtij fytyre të njohur publike

dardanianews