19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Alba bën postimin për Blerandon që askush nuk e priste

Të dy janë ish banor të Big Brother Vip Kosova 2.

Bëhet fjalë për Blerandon dhe Alben ku ishte Blerando që i shprehu pëlqimin asaj por Alba nuk kishte të njëjtin pëlqim.

Së fundmi Alba ka publikuar një postim të papritur në lidhje me Blerandon.

Ajo i ka shpërndarë në InstaStory këngën e re që Blerando ka publikuar duke e mbështetur publikisht./InfoKosova/

Shiko foton:

Related posts

Dafina Zeqiri lë të habitur rojën e sigurisë gjatë një koncerti, reagimi i tij është epik

dardanianews

Ronelën nuk e ndalë koronavirusi, pozon në bikini nga Dhërmia

dardanianews

Publikohet video që Ilnisa nuk do të donte, ajo shihet duke përqafuar këngëtarin serb

dardanianews