19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Alba Vukaj vjen me një video nga ishujt Karaibe, vë në pah format trupore

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Alba Vukaj, po vazhdon të jetë ende e komentuar në media e faqet rozë.

Bukuroshja nga Shkodra ka zgjedhur disa ditë pushimi, teksa momentalisht ndodhet në ishujt Karaibe.

“Diku në detin e Karaibeve”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo shfaqet me një palë bikini blu, ku ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Të shumta qenë edhe komplimentet që mori krahas postimit, që tani ka mbledhur mbi 20 mijë pëlqime.

Foto: Screenshot/Instagram

Alba është pëlqyer shumë gjatë kohës sa ishte në Big Brother për maturinë dhe edukatën që shfaqi në atë format.

E njëjta qëndroi për një kohë të gjatë, ndonëse nuk arriti që ta prekë finalen. /Telegrafi/

 

Related posts

Roberti nuk mungon me gjeste në fotot e Norës

dardanianews

“Vendosa kamera të fshehta, por kapa burrin duke bërë seks me të shtrenjtën time”

dardanianews

Momente të nxehta, Enca fotografohet në shtrat me Beartin dhe rrjeti u çmend

dardanianews