22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Albërie Hadërgjonajt i del video, në shtrat me një djalë më të ri

Këngëtarja e njohur shqiptare Albërie Hadërgjonaj do të jetë këtë të shtunë  e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku do të rrëfej më shumë të reja rreth jetës së saj private dhe profesionale.

Albërie Hadërgjonajt i del video, në shtrat me një

Mirëpo në promon e publikuar pak më parë nga moderator i emisionit, të gjithë ndjekësit janë habitur teksa e kanë parë Albërien të shtirë në një krevat me një djalë.

Albërie Hadërgjonajt i del video, në shtrat me një

Siç shihet edhe nga pamjet Albëria është bërë pjesë e një loje gjatë emisionit të njohur, ku i i është dashur të shtrihet  në krevat me një djalë më të ri në moshë dhe në një moment ai ka hequr të brendshmet e tij duke e vënë në siklet këngëtaren e njohur, e cila ka filluar të qesh me të madhe.

Albërie Hadërgjonajt i del video, në shtrat me një

Por çfarë ka ndodhur në të vërtetë gjatë puntatës do ta zbuloni vetëm mbrëmjen e së shtunës gjatë transmetimit të “Xing me Ermalin”.

Albërie Hadërgjonajt i del video, në shtrat me një

Albërie Hadërgjonajt i del video, në shtrat me një

Albërie Hadërgjonajt i del video, në shtrat me një

Related posts

Sara i përgjigjet Stresit: Duhet t’i vijë turp për atë deklaratë!

dardanianews

Publiku eleminoi Besin – Syla: Publiku kosovar ka zgjedhë Agim Bahtirin, normal që rrëzon Besin

dardanianews

Ganiu: Anita te kom njoft për opinioniste por ti ishe filozofe

dardanianews