22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Andi dhe Diona Fona në lidhje dashurie? Publikohen detaje të reja

Deklarata e fundit e Jasminës bëri lëmsh të gjithë.

Ajo akuzoi Andin për lidhje me këngëtaren kosovare, Diona Fona, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, Andi me sa duket ka vendosur të dërgoj ‘lidhjen’ me Diona Fonën në një tjetët nivel.

Kjo pasi, ai ndjek në rrjetet social shumë nga familjarët e këngëtares shqiptare.

Ndryshe, këto lajme për një lidhje të mundshme mes tyre filluan kur Andi u bë pjesë e videoklipit të Dionës./GazetaBlic/

Related posts

Arbana apo Luana: Mësohet kush do e prezantojë ‘Big Brother VIP

dardanianews

‘Martohet’ Dafina Zeqiri, del videoja

dardanianews

‘Do thërras policinë’, Arjola Demiri: Komshia vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

dardanianews