10.1 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Anëtari i PDK’së futet brenda tubimit të VV’së në Rahovec, ka disa fjalë për të pranishmit

 

Një anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës në Rahovec është futur në një tubim të Lëvizjes Vetëvendosje në këtë qytet. Ai në fillim të fjalës së tij ka treguar se është përshëndetur me të gjithë me shumë respekt, duke treguar se është anëtar i PDK’së, shkruan Express.

Këtij anëtari të PDK’së duket se i ka mbetur hatri më një bashkëqytetar me të cilin kanë qenë edhe bashkë partiak por që tashmë ka dalë në Vetëvendosje.

Në fjalën e tij ky qytetar i Rahovecit thotë se ky person që ka dalë në Lëvizjen Vetëvendosje mund të flasë vetëm për programin e partisë që drejton Kurti, derisa për luftën dhe tjerat ka kush flet./Express/

 

Related posts

Ekskluzive: Lista Serbe shqyrton mundësinë e daljes nga qeveria

dardanianews

Së shpejti modeli i ri i maskave që ndizen kur ka kontakt me coronavirus

dardanianews

Koronavirusi rikthehet në Wuhan

dardanianews