4.2 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Beatrix Ramosaj zhvishet e tëra, nuk dihen arsyet!

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka postuar disa fotografi tepër provokative në rrjetet sociale

Ajo është paraqitur gjysmë e zhveshur duke ruajtur modestinë me duar në gjoksin e saj.

“Me falni, sepse flokët nuk me lënë të ju dëgjoi”, ka shkruar ajo derisa mbulon trupin e saj me duar.

Beatrix ka kohë që nuk ka lansuar këngë, megjithatë ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar fotografi. /GazetaExpress/

Related posts

Mashtrimi/ Bankat komerciale në Kosovë nuk respektojnë vendimin e BQK-së për shtyrjen e afateve për këste

dardanianews

E frikshme: Raportohet se në Spitalin e Pejës një foshnje e pajetë është vënë në lavatriçe, nxirret copa-copa

dardanianews

Përplasje e ashpër mes Vuçiqit dhe Gjukanoviqit për protestat: Unë do të isha varur nëse…

dardanianews