15.7 C
New York
June 24, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Çka i ka mbetur peng Duda Baljes!

Ëndrra e parealizuar e Duda Baljes është vizita në Mekë dhe Medinë.

Deputetja Duda Balje ka thënë se ëndrra e saj e parealizuar është vizita në Mekë dhe Medinë.

Në ’50 pyetje’ të emisionit Prive, ajo ka treguar shumëçka rreth jetës së saj në politikë dhe përditshmëri, njofton Klan Kosova.

A flirtojnë politikanët më të, cila është gjëja më tërheqëse tek ajo, çfarë i thotë Presidentes Vjosa Osmani, a agjëron, çfarë i mungon dhe shumë të tjera.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar 50 përgjigje të deputetes.

Related posts

Edhe Milaim Zeka merr kërcënime të frikshme, publikon emrat e kërcënuesve – përmend edhe Isa Mustafën

dardanianews

Baton Haxhiu tregon për herë të parë arsyen e largimit të tij nga Klan Kosov

dardanianews

Geci e godet Kurtin: Ja çfarë i thoshte Kurti gazetës gjermane për SHBA-në

dardanianews