25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Dafina Zeqiri shtatzënë? (FOTO)

Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël.

Kështu të paktën ka lënë të kuptohet i dashuri i saj, Kreshnik Gjergji, i cili ka ripostuar një fotografi të postuar fillimisht nga këngëtarja.

Mbi postimin e rishpërndarë, Kreshniku ka vendosur emoji të një nuseje, një gruaje shtatzënë dhe një zemër, njofton Klankosova.tv.

Nuk ka ende asnjë konfirmim nga ana e këngëtares e cila është njëra nga më të pëlqyerat e publikut.

 

Related posts

Nora ia la në dorë ‘botoxit’ buzët dhe gjoksin

dardanianews

Raportuesja për Kosovën: Raporti i KE-së pozitiv, mund t’i bind shtetet e BE-së për liberalizim të vizave

dardanianews

Modelja bleu makinë sportive duke shitur foto erotike por pendohet prej talljeve në rrjet (fotot)

dardanianews