14.2 C
New York
June 24, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Ndodh edhe kjo: diasporës kosovare s’i pritet të zbresin në tokë, kërcet grushti në aeroplan midis mikut e dhëndrit

Në një aeroplan të mërgimtarëve që po vinte për në Kosovë ka ndodhur një rrahje.

Kështu ka treguar një lexues i Gazetës Metro që e ka dërguar edhe një video ku shihet qartë një rrahje midis dy personave në një aeroplan.

Në një aeroplan të mërgimtarëve që po vinte për në Kosovë ka ndodhur një rrahje.

Kështu ka treguar një lexues i Gazetës Metro që e ka dërguar edhe një video ku shihet qartë një rrahje midis dy personave në një aeroplan.

Sipas këtij lexuesi, personat e përfshirë në këtë rrahje ishin familjarë mes vete, më saktësisht rrahja ka ndodhur midis mikut dhe dhëndrit.

Disa udhëtarë kanë kërkuar që të ndërprehet përleshja, duke thënë se prezent ka edhe fëmijë.

Ky rast ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në një nga linjat prej diasporës në Kosovë.

Related posts

E konfirmon Vjosa Osmani: Seanca mbahet nesër, unë nuk kam votuar pro!

dardanianews

Rahovecianët që blenë fidane nga malishevasit e prekur me COVID 19 s’janë lajmëruar në QKMF ende

dardanianews

Axha i Albertit jep një version tjetër të vrasjes

dardanianews