14.4 C
New York
May 6, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Dy vajzat e Lutfi Hazirit, ja qesin “flakën” instagramit!

Kënga dhe Lotina janë dy femrat që gjithmonë tërheqin vëmendje për pozat provokuese.

Duke u shfaqur në mënyra të ndryshme, ato menjëherë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Me pozat e shumta, duken sikur motrat garojnë ndërmjet veti, ku i shohim që përdorin stile të llojllojshme që rrall kush i praktikon.

Përveç stilit në veshje, janë edhe pozitat e tyre që shkrepin imazhe tejet të veçanta.

Në vijim, do t’i shihni disa imazhe të nxehta të motrave Haziri.

Related posts

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

dardanianews

‘Martohet’ Dafina Zeqiri, del videoja

dardanianews

Mirë me vjehrrat por jo me burrat, aktorja shqiptare flet për ish-vjehrrat: E treta e vërteta

dardanianews