23.8 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

E Papritur: Vetëvendosja merr vendim

Lëvizja Vetëvendosje nuk po rri duakryq duke e pritur vendimin e Gjykatës Kushtuetuese për pranimin ose jo të dekretit të presidentit që ia jep mandatin Avdullah Hotit për ta krijuar qeverinë e re.

Burime të sigurta të Ballkani.info ka bërë të ditur sonte se tashmë në degët e VV-së gjithandej Kosovës ka filluar mobilizimi që të enjten të protestohet në Prishtinë.

Related posts

Kandidati i VV-së ankohet për votat e diasporës, thotë se i janë zhdukur

dardanianews

Takimi misterioz Thaçi-Haradinaj-Veseli: Mediumi i AAK-së thotë se lidhet me aktakuzat e Speciales

dardanianews

Arban Abrashi flet për kundërshtimet e Lutfi Hazirit dhe Vjosa Osmanit për Qeverinë Hoti

dardanianews