5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Efi flet për sherrin me Luizin: Nuk më respektoi, as unë nuk e respektoj, kurse Kiara…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live” duke dalë pas kaq kohësh në një emision. Ish-banorja e “Big Brother VIP”, u pyet për marrëdhënien që ka sot me Luizin pas lajmeve të fundit se ajo e kishte hequr nga Instagrami.

Efi u shpreh se nuk dëshiron të flasë më për Luizin, por theksoi se nuk i kanë pëlqyer reagimet e tij prandaj e ka hequr nga Instagrami.

“U lodha shumë nga gjërat që përfliteshin. Pashë disa reagime të pakëndshme nga pala tjetër. Dhe mua kur nuk më respektojnë, nuk i respektoj. Nuk dua të flas më për këtë pjesë se njerëzit do mendojnë se dua që të marr vëmendje, por nuk është e vërtetë. Nuk dua të flas më për Bigun se i kemi konsumuar të gjitha, dua të flas për gjëra të reja”, tha Efi.

Kurse për Kiarën, ajo u shpreh se nuk mban asnjë lloj inati, por thjesht nuk flasin me njëra-tjetrën pasi nuk kanë asnjë marrëdhënie.

“Me Kiarën nuk kam asnjë marrëdhënie dhe nuk kam asnjë lloj inati. I uroj shumë suksese, më bëhet qejfi për çdo gjë që ajo po arrin”, tha Efi./xing

Efi flet për sherrin me Luizin: Nuk më respektoi, as unë nuk e

Related posts

Kiara është bërë nuse për qejfin e burrit dhe të vjehrrës, shikoni çfarë ka gatuar sonte ajo

dardanianews

Anita Haradinaj ia çet pikën: Për televizion s’ia jap dorën kurrkujt hiç

dardanianews

Arbenita e demaskon Unikkatilin, i nxjerr mesazhet private

dardanianews