25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
ShowbizSport

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani raportohet t’i kenë dhënë fund lidhjes, zbardhet edhe një detaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi si dhe futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani si duket i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dyshja, kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami si dhe kanë fshirë fotografitë e përbashkëta që kanë pasur në Instagram.

Spekulimet për ndarjen e tyre vijnë pasi çifti kishin zyrtarizuar lidhjen rreth një vit më parë, lajm që bëri bujë në mediet e shtypit rozë.

Lidhur me këto spekulime nuk ka pasur një reagim zyrtar nga asnjëra palë, as nga Istrefi por as vetë futbollisti i njohur Rrahmani.

Ata ishin pa dyshim çifti më i përfolur i përfolur i estradës, që kur njoftuan lidhjen e tyre.

Related posts

Kiara e kap ‘mat’ Luizin me një vajzë tjetër, reagimi i saj është i papritur

dardanianews

Oriola Marashi: Jam këtu për ta vrarë Corona-n

dardanianews

Mbesa e Skënderbeut e bën ‘nxehtë’ me një foto në bikine

dardanianews